Aravete krossirajal rahva rõõmuks uued varjualused


  1. august 2015

Üheksa aastat tagasi Aravete krossirajale Sääskülas ehitatud varjualune tegi oma töö ja vandus lõpuks ilmastikuoludele alla. Augustist rõõmustavad aga krossiraja külalisi uued Puukujurite valmistatud varikatusega pingid ja lauad.

Kaks korda on MTÜ Star Racing esitanud Kodanikuühiskonna Sihtkapitalile taotluse, et krossirajale uued varjualused soetada ning kevadises voorus see positiivne vastus ka lõpuks tuli. Töid teostas Jõgevamaalt OÜ Puukujurid, kelle tööga ühing väga rahule jäi. Seega palub MTÜ Star Racing ka kõigilt teistelt krossiraja külastajatelt heasoovlikku käitumist, et pärast sind jääks kõik kenasti korda ning varjualustel oleks pikk eluiga. Projekti rahastas siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.KYSK-Sisemin_logo_KodYhisk_toetuseks

Puukujurid Tanel ja Taavi Pirk paigaldasid Aravete krossirajale kaks uut varjualust. Projekti rahastas siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Puukujurid Tanel ja Taavi Pirk paigaldasid Aravete krossirajale kaks uut varjualust. Projekti rahastas siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

 

Septembri algul kaks motoüritust!

Septembri esimesel laupäeval vallutavad mootorratturid taas Ambla valla, sest aset leiab juba seitsmendat korda moto-orienteerumine „Kesk-Eesti Tuur“. Kindlasti tasub uudishimulikel päeva ajal ka krossirajale pilk peale visata, kus toimuvad kahe erineva klassi lisakatsed ja lisaülesanded. Eksinud mootorrattureile võite lahkesti teed juhatada!

Pühapäeval, 6. septembril toimub Aravete krossiraja ümber endurorajal aga juba legendaarne „Põrguliste Metsasõit“, kus pannakse nii sõitjad kui tehnika kuuekilomeetrisel rajal kahe tunni sõidu jooksul proovile.

MTÜ Star Racing ja MTÜ Kurisoomoto ootavad kohalikke sel nädalavahetusel lahkesti motoeluga tutvust tegema!