James # 96 sõidab 2017 hooajal rajal tasuta!


Ülemöödunud aastal alustasime traditsiooniga, kus anname hooaja vältel meie rajal kõige rohkem treenimas käinud motosportlasele järgmiseks aastaks motivatsiooniks võimaluse terve järgneva hooaja vältel meie rajal tasuta treenimas käia.

Ehk tuleb nii mõnelegi tuttav ette, et Maria käib raja ääres märkmik peos ringi ja kritseldab üles kõik ausad inimesed, kes me rajal sõidavad. Tihti on see sõitjais küsimusi tekitanud, et milleks tarvis tsikli numbrit ja nime. Esiteks statistika ja raamatupidamise tõttu ja teiseks seetõttu, et anda välja väike preemia enim hooaja vältel meie rajal treeninud sportlasele.

Aastal 2015 käis Valdis Kald # 600 oma Yamahaga Aravete krossirajal treenimas kõigist kõige rohkem. Kui meie olime reisil, polnud harv olukord, kus meie hää assistent Maimu raja ääres valvas, et Valdis treeningud tehtud saaks. Seda ennekõike seetõttu, et päris üksi rajal treenida pole hea mõte turvalisuse mõttes. Valdis oli üle-eelmisel hooajal väga tubli ja tasub treeningute mõttes eeskuju võtta.

Jätkates alustatud traditsiooni, lõpeb sel hooajal Valdise prii pääse rajale. Tiheda rebimise käigus lõime oma märkmiku põhjal kokku, et enim käis 2016. aastal treenimas Kristo Vätson # 96 oma kahetaktilise Yamahaga, seega suurimad õnnitlused talle! Just Kristo hüüdnimega James sai tänu tihedatele treeningutele meie rajal omale järgnevaks hooajaks priipääsme! Loodame Jamesi uuel hooajal ikka ka võistlustel näha, sest treenitud on ju tublisti ja noormees tsikli seljas päris kiire. Napilt jäid motivatsioonipaketist ilma Reimo Aedver # 147 ja Tanel Soots # 313.

Sellest hooajast tõstame hinda kastetud raja puhul, milleks saab olema soolode/quadide/külgvankrite puhul 15 eurot, kuid Aedver ja Soots saavad boonusena teist ja kolmandat kohta jagades kastetud rajal sõita 10 euroga.

Soovime kõigile üliägedat ja tulemusterohket hooaega ja ootame pikisilmi kevadet!

MTÜ Star Racing

cropped-star-uus-logo-1.jpg

palju-onne