Palju õnne Mark Saar! Võitsid 2019 aasta hooaja pääsme!


MTÜ Star Racing soovib kõigile motosportlastele edukat ja põnevat uut suvist hooaega!

Juba mitmendat aastat järjest peame oma väikses märkmikus arvet kõigi rajal treenimas käinud sõitjate üle. Enne uue hooaja algust teeme statistikat ja loeme üle, kes oli kõige tublim treenija, et teda uuel hooajal premeerida terve aasta priipääsmega rajale.

Aastal 2016 oli priipääse Valdis Kald # 600 päralt, 2017. aastal nautis hüvesid Kristo Vätson # 96 ja aastal 2018 treenis tasuta Tarmo Aavik # 559. Uuel 2019 hooajal võib Aravete krossirajal rajatasuta treenimas käia Mark Saar # 443 ja seda nii palju kui süda lustib! Soovime sulle aktiivset ja nauditavat hooaega, et motivatsioon ikka kõrgel püsiks ja tehnika kenasti vastu peaks!

Jätkame oma kampaaniaga ka uuel hooajal – seega ole kindel, et kui trennis käisid, sai su nimi ja tsikli number korrektselt ka rajamärkmikusse kirja! Kes kõige rohkem trennis käib, sõidab aastal 2020 meie rajal tasuta!

Ja kui sul nüüd tekkis ka himu sõita uuel hooajal muretult, soeta omale aastane rajapääse – infot ja 2019. aasta hinnakirja leiad siit https://krossirada.motomari.com/hinnakiri-2019/

MTÜ Star Racing