Petsi garaaž

Tere tulemast Petsi garaaži!

Hooldame su tehnika ja seame selle ideaalsesse sõidukorda – olgu tegu üheteljelise maanteekulguri, tigeda krossika või matsaka ATV-ga!kuulutus

Töid teostab MTÜ Star Racing, kus mehhaanikuks Tuljo Martin. Tehnikaga on ta tegelenud sellest hetkest alates kui end mäletab – esimesed iseliikurid olid muidugi võrrid ja kart. Tuljo on õppinud rasketehnika remontimist ning täiendanud end selles vallas Taanis.

Tõsisemalt hakkas ta nii rasketehnika kui tsiklitega tegelema üheksakümnendate algul, kui Anistesse koos sõbraga krossirada rajama hakkas. Vahepeale jäi sõjavägi, pärast mida alustas ta 18 aastat tagasi tööd Tallinnas mehhaanikuna. Veidi hiljem rentis juba Laki autolt ruume, kus iseseisvalt teenust pakkus. Vahepeale jäi ka aeg, kus Tuljo ühe hooaja Raimo Kägu juures rallimehhaanikuks oli. Seejärel suundus ta Motoluxi, kus tuli rohkelt erinevat mototehnikat remontida.

2003. aastal lõi ta taas Tallinnas oma remonditöökoja Tults Service. Aastate peale hakkas maameest linnaelu ära tüütama ja veelgi tüütumaks muutus tihe sõitmine krossiraja vahet, mistõttu tuli elu maale ümber kolida.

Maapiirkonnas aga pädevaid remondimehi napib, mistõttu tekkis vajadus nüüd taas Aravetele remonditöökoda sisse seada, kus ka klubiliikmete võistlustehnikat hooldada. Hetkel võistleb mehhaanik ise külgvankril Zabel (700cm, 2 takti), kuid selja taha on jäänud üle kümne aasta motosporti küll soologa, küll mootorsaani ja jetiga, mida kõike ta ise ka remontinud on, seega kogemusi on nende aastate jooksul kogunenud kuhjaga, mida töösse rakendada.DSC_0006

Meie poole võid pöörduda kõikide tehnikaalaste muredega, välja arvatud autod – olles palju aastaid tavaliste sõiduautode murdega tegelenud, sooviks mehhaanik vahelduseks pigem mootorratastele ja muule pisemale tehnikale keskenduda.

Helista Tuljo Martin 51 97 97 52 ja räägi talle oma murest 🙂

Meie poolt pakutavad teenused:

  • nii tänavasõidu kui off-road sõidukite remont ja hooldus (mootorrattad, ATV-d, mootorsaanid, rollerid, sääreväristajad, bagid – kõikvõimalik tehnika peale tavaliste ja igavate sõiduautode :) )
  • aiatehnika (mootorsaed, trimmerid, muruniidukid, hekilõikurid jne)
  • müüme ka õlisid, varu- ja kuluosi – kiika meie poenurka http://krossirada.motomari.com/petsi-garaaz/poenurk/

Hind 20 eurot tund või kokkuleppel mehhaanikuga vastavalt projektile ja töömahule.DSC_0013