Põrguliste metsasõit

„Põrguliste Metsasõidu karikasari 2018“

III etapp „Augustiball” 19. augustil.

Augusti keskpaigas kutsub motoklubi Star Racing kõiki auväärt kestussõitude fänne ballile! Otsige välja parimad kostüümid ja õiged tantsukingad – olgu need Foxid või Sidid ja tulge näidake oma tantsuoskust tsiklil meie poolt ettevalmistatud kuuekilomeetrisel tantsuplatsil! Anname stardi “Põrguliste Metsasõitude” kümnenda hooaja kolmandale etapile “Augustiball”.  

Sõitma on oodatud soolorattad nii üksi kui meeskondlikult ehk kahekesi. Meeskondlikus võivad juhid vahetada nii mitu korda kui soovivad. Meeskondliku sõidu tulemused on eraldi arvestuses ja saavad eraldi auhinnad. Soolosõitjad jagame pärast võistlust nelja erinevasse klassi (A, B, C, D) ja autasustame iga klassi esikolmikut.

Millal? 19. augustil 2018

Kus? Sääskülas Ambla vallas Järvamaal Aravete krossirajal http://krossirada.motomari.com/meie-rajad/asukoht/

Milline on rada? Vaata siit http://krossirada.motomari.com/meie-rajad/

Kui kaua? 120 fantastilist minutit

Kes võidab? Kogemuse võrra kõik! Soolode puhul jagame sõitjad pärast sõitu vastavalt tulemusjärjestusele nelja eri klassi ning autasustame eri klasside esikolmikut. Soolo meeskondlikus autasustame esikolmikut. Auhinnad saavad ka individuaalses arvestuses sõidu esikolmik, kus tulemuses ei arvestata lisakatse punkte. Võib juhtuda, et välja pannakse eriauhindu.

Kuidas punkte arvestatakse? Kestvussõidu võitja saab 120 punkti, teine koht 119 punkti jne. Lisakatsel saab parim 40 punkti, teine koht 39 punkti jne. Võidab see, kes kogub enim punkte!

Lisaks Põrguliste Karikasarja arvestusele, otsime 2018 aasta lõikes “Põrgupini kestussõitude sarja” raames samuti parimaid! Et arvestusse pääseda, tuleb osaleda kolmel Põrguliste sõidul ja kolmel Piksepini sõidul. Uuri täpsemalt siit PõrguPini

Kus ma registreeruda saan? http://krossirada.motomari.com/porgulised/registreerimine/ 

Juhendi leiad siit

Ajakava pühapäeval 19. augustil 2018

10.00 – 12.00 kogunemine ja registreerimine Aravete krossirajal

10.00 – 12.30 Sherco lisakatse sooritamine

13.00 võistlejate koosolek stardiväljakul

ca 13.10 start

ca 15.10 finiš

Pärast tulemuste kokkuarvutamist autasustamine Aravete krossirajal.

Koha peal võimalus osta sooja sööki / külma jooki

Asukoht – https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=zvf5U7sdxeDE.k6Wg4h1aHMhs

 

Näeme Põrgulistel!