Põrguliste metsasõit

„Põrguliste Metsasõidu karikasari 2019“

IV Etapp “Kostüümipidu!” 1. septembril 

Septembri esimesel pühapäeval kutsub motoklubi Star Racing kõiki auväärt kestussõitude fänne peole! Otsige välja parimad kostüümid ja seda sõna otseses mõttes, sest lisaks sõiduoskusele läheb hindamisele ka sõitja stilistika ning ägedaimad saavad toredate auhindadega pärjatud. Anname stardi “Põrguliste Metsasõitude” üheteistkümnenda hooaja viimasele etapile “Kostüümipidu!”. Lisaks tasub vaim valmis panna ka õhtuseks “Vanapagana” valimiseks – seni, kuni selguvad karikasarja kokkuvõtvad tulemused, selgitame välja ka 2019 aasta Vanapagana. Trikoovooru ei tule, aga žürii hindab tulevase Vanapagana välimust. Ülesannete sooritamisel on tarvis oma mootorratast, sõpra ja mõningaid eluks vajalikke oskusi. 

Sõitma on oodatud soolorattad nii üksi kui meeskondlikult ehk kahekesi. Meeskondlikus võivad juhid vahetada nii mitu korda kui soovivad. Meeskondliku sõidu tulemused on eraldi arvestuses ja saavad eraldi auhinnad. Soolosõitjad jagame pärast võistlust nelja erinevasse klassi (A, B, C, D) ja autasustame iga klassi esikolmikut.

Millal? 1. septembril 2019

Kus? Sääskülas Ambla vallas Järvamaal Aravete krossirajal http://krossirada.motomari.com/meie-rajad/asukoht/

Milline on rada? Vaata siit http://krossirada.motomari.com/meie-rajad/

Kui kaua? 120 fantastilist minutit

Kes võidab? Kogemuse võrra kõik! Soolode puhul jagame sõitjad pärast sõitu vastavalt tulemusjärjestusele nelja eri klassi ning autasustame eri klasside esikolmikut. Soolo meeskondlikus autasustame esikolmikut. Auhinnad saavad ka individuaalses arvestuses sõidu esikolmik, kus tulemuses ei arvestata lisakatse punkte. Võib juhtuda, et välja pannakse eriauhindu.

Kuidas punkte arvestatakse? Kestvussõidu võitja saab 120 punkti, teine koht 119 punkti jne. Lisakatsel saab parim 40 punkti, teine koht 39 punkti jne. Võidab see, kes kogub enim punkte!

Kus ma registreeruda saan? http://krossirada.motomari.com/porgulised/registreerimine/ 

Juhendi leiad siit

Ajakava pühapäeval 1. septembril 2019

11.00 – 13.30 kogunemine ja registreerimine Aravete krossirajal

11.30 – 13.30 lisakatse sooritamine

14.00 võistlejate koosolek stardiväljakul

ca 14.10 start

ca 16.10 finiš

Pärast finišit toimub Vanapagana valimine (samal ajal arvutatakse kokku 2019 karikasarja tulemused) ja pärast seda suur autasustamine

Koha peal võimalus osta sooja sööki / külma jooki

Asukoht – https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=zvf5U7sdxeDE.k6Wg4h1aHMhs

 

Näeme Põrgulistel!