Põrguliste metsasõit

„Põrguliste Metsasõidu karikasari 2018“

Finaaletapp „Rodeo” 30. septembril.

Septembri viimasel pühapäeval kutsub motoklubi Star Racing kõiki auväärt kestussõitude fänne tõelisele rodeole! Tule näita, kui meisterlikult suudad sina võitlusareenil oma tsiklit taltsutada. Mine tea, ehk saab enne sõitu võõra rodeohärja seljas soojagi teha. Anname stardi “Põrguliste Metsasõitude” kümnenda hooaja finaaletapile “Rodeo” ja kindlamast kindlam on see, et sellest saab üks kärtsu ja mürtsu täis päev, kus pärast sõitu hakkame ka Vanapaganat valima!

Sõitma on oodatud soolorattad nii üksi kui meeskondlikult ehk kahekesi. Meeskondlikus võivad juhid vahetada nii mitu korda kui soovivad. Meeskondliku sõidu tulemused on eraldi arvestuses ja saavad eraldi auhinnad. Soolosõitjad jagame pärast võistlust nelja erinevasse klassi (A, B, C, D) ja autasustame iga klassi esikolmikut.

Mida tähendab Vanapagana valimised? Kuna meil üks põrguvärk on, siis on ju eriti kohane kümnenda hooaja lõpuks selgitada välja ka Vanapagan. Tegemist ei ole missivalimistega, küll aga tuleb siingi läbi teha erinevad voorud ja sooritada mitmeid halenaljakaid ülesandeid 🙂 Vanapagana nominentide üles seadmine leiab aset pärast võidusõitu ning Vanapagana valimine enne suurt hooaja lõpu autasustamist, seega varuge veidi aega ka õhtuseks meelelahutuseks 🙂

Millal? 30. septembril 2018

Kus? Sääskülas Ambla vallas Järvamaal Aravete krossirajal http://krossirada.motomari.com/meie-rajad/asukoht/

Milline on rada? Vaata siit http://krossirada.motomari.com/meie-rajad/

Kui kaua? 120 fantastilist minutit

Kes võidab? Kogemuse võrra kõik! Soolode puhul jagame sõitjad pärast sõitu vastavalt tulemusjärjestusele nelja eri klassi ning autasustame eri klasside esikolmikut. Soolo meeskondlikus autasustame esikolmikut. Auhinnad saavad ka individuaalses arvestuses sõidu esikolmik, kus tulemuses ei arvestata lisakatse punkte. Võib juhtuda, et välja pannakse eriauhindu.

Kuidas punkte arvestatakse? Kestvussõidu võitja saab 120 punkti, teine koht 119 punkti jne. Lisakatsel saab parim 40 punkti, teine koht 39 punkti jne. Võidab see, kes kogub enim punkte!

Lisaks Põrguliste Karikasarja arvestusele, otsime 2018 aasta lõikes “Põrgupini kestussõitude sarja” raames samuti parimaid! Et arvestusse pääseda, tuleb osaleda kolmel Põrguliste sõidul ja kolmel Piksepini sõidul. Uuri täpsemalt siit PõrguPini

Kus ma registreeruda saan? http://krossirada.motomari.com/porgulised/registreerimine/ 

Juhendi leiad siit

Ajakava pühapäeval 30. septembril 2018

10.00 – 12.30 kogunemine ja registreerimine Aravete krossirajal

10.30 – 12.30 lisakatse sooritamine

13.00 võistlejate koosolek stardiväljakul

ca 13.10 start

ca 15.10 finiš

Ca kella 16.00st Vanapagana valimised

Pärast tulemuste kokkuarvutamist ja Vanapagana välja selgitamist autasustamine Aravete krossirajal.

Koha peal võimalus osta sooja sööki / külma jooki

Asukoht – https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=zvf5U7sdxeDE.k6Wg4h1aHMhs

 

Näeme Põrgulistel!